Oyun & Konsol

Atakent Bilişim ailesi olarak sizlere her zaman en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Olabilecek en uygun fiyatlarla hizmet etsekde kaliteden ödün vermiyoruz. Yani müşterilerimize sorun yaratabilecek herhangi bir ürünü sadece ucuz diye satmıyoruz. Tek seferlik değil uzun vadeli bir müşteri ilişkisi kurmayı hedefliyoruz.
Maalesef Türkiye de ekonomik sebeplerden dolayı oyun oynamak bir lüks durumunda.Ülkemizde Oyun oynayan nufus benzer ekonomik durumlarda olan ülkelere göre bile ortalamanın çok altında kalmaktadır. Bu da hem oyunseverlere hemde bizim gibi sektörde çalışanlara ciddi sorunlar getirmekte. Oyun oynayan kişi sayısı az olması sebebiyle oyun , konsol ve aksesuarların hem çeşidinde adeta kıtlıklar yaşanıyor , aynı zamanda rekabetin az olması sebebiyle fiyatlarda gereksiz bir pahalılık ile karşılaşıyoruz.
Atakent Bilişim olarak bizlerde playstation 4, Playstation 3 , Xbox one , Xbox 360 ve nintendo Switch oyun konsollarında ;geniş ürün yelpazesiyle oyun , konsol ve aksesuar kategorilerinde sizlere hizmet ediyoruz. Türkiyede bulabileceğiniz en geniş çeşide sahibiz. Aynı zamanda bulabileneğiniz en uygun fiyatları da sunuyoruz.
Aynı zamanda oyun takası da yapmaktayız; yani oynayıp bitirdiğiniz oyunu getirip belli bir bedel karşılığında geri bize verip başka bir oyun alabiliyorsunuz. Bu şekilde sizler artık oynamayacağınız oyunları değerlendirmiş oluyorsunuz hemde ülkemizden yurt dışına döviz çıkışına engel olmuş oluyoruz. Tabi ki bir ticari işletme olmamız sebebiyle sattığımız ürünleri satış fiyatımızın altında geri alıyoruz ama oyun sektöründeki diğer birçok firmadan daha makul fiyatlara geri alıyoruz. Oyunları ne kadara satıp ne kadara geri alığımıza yani 1 oyundan ne kadar para kazandığımıza takas robotumuzdan bakabilirsiniz.
Teknik servis hizmetimizde bulunmaktadır. Oyun konsollarının ve aksesuarlarına garantili şekilde teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Aynı zamanda istediğiniz zaman mağazamıza gelip misafirimiz olarak bir çayımızı içebilirsiniz.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.