Bakım Onarım Anlaşması

Kurumsal Bilgisayar Bakım Onarım Anlaşması Kampanyası
Bilgisayarlarınızın Onarımının profesyonel bir servis tarafından yapılmasının zamanı geldi.
İşinizi şansa bırakmayın
Profesyonel bakım onarım hizmetlerimizi 1 ay ücretsiz deneyin memnun kalmaz iseniz ücret ödemeyin
lk ay sonrası ücretlendirme aşağıdaki gibi yapılacaktır.
5-10 Adet bilgisayar için bilgisayar başına aylık 40 $
11-20 Adet bilgisayar için bilgisayar başına aylık 35 $
21 Adet ve fazlası bilgisayar için bilgisayar başına aylık 30 $

Hizmetlerimiz sadece İstanbul İl sınırlarında verilmektedir.
Fiyat listemiz şirket merkezimiz Şişli den 20 Km uzaklığa kadar geçerlidir.20 km uzaklık sonrası sözleşme bedeline her km için 5 $ ücret eklenir
Arıza müdahale süresi arıza bildiriminden itibaren 9 saatidir.
Mesai saatimiz Pazar hariç 09:00 - 18:00 arasıdır.
İlk çağrı sırasında şirketiniz ile anlaşma imzalanır, eğer ilk ay sonuna kadar hizmetlerden memnun kalmaz iseniz anlaşmayı tek taraflı olarak iptal edebilir ve hiçbir ücret ödemezsiniz ( Anlaşma metninde yazılıdır.)
Diğer şartlar ve ayrıntılar için Sözleşmemizi inceleyiniz.

Yıllık Bilgisayar Bakım Onarım Anlaşmaları
Müşterilerimize sunduğumuz süreli hizmetlerimiz, yapılan bakım ve onarım anlaşmaları ile sağlanır.Bu anlaşmalar müşterinin ihtiyacına yönelik olarak farklı opsiyonlar ile hazırlanmıştır.

Bakım-Onarım Anlaşması
Sözleşme kapsamında, müşterinin Sunucu,PC ve yazıcılarda oluşan donanım problemleri tespit edilir ve ücretsiz olarak onarılır.Arızalı cihazlarda gerekli olması halinde yedek parça değişim bedeli müşteriden talep edilir.Bunun dışında kullanılan programlardan kaynaklanan sorunlar anlaşma kapsamında olmayıp ayrıca ücretlendirilir.

Bilgisayar Sistem-Destek Anlaşması (I)
Sistem hatalarından kaynaklanan problemlerde, program bozukluklarını tespit etmek, gerekli müdahaleleri yapmak, gerekiyorsa bu programları yeniden kurarak kullanıma hazır hale getirmek bu anlaşma kapsamında yapılacak çalışmalardır.Bunun dışındaki yapılan bakım-onarım hizmetleri ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Bilgisayar Sistem Destek Anlaşması (II)
Sistem hatalarından kaynaklanan problemlerde, program bozukluklarını tespit etmek, gerekli müdahaleleri yapmak, ve önceden belirlenecek server yazılımları, ticari yazılımlar, grafik yazılımlar vb. müşteri ile karşılıklı belirlenerek anlaşma kapsamına dahil edilir.gerekiyorsa bu programları yeniden kurarak kullanıma hazır hale getirmek, yedeklerini almak, gerekli ayar ve bakımları yapmak bu anlaşma kapsamında yapılacak çalışmalardır.Bunun dışındaki yapılan bakım-onarım hizmetleri ayrıca fiyatlandırılacaktır.

Bilgisayar Sistem Destek + Bilgisayar Bakım Onarım Anlaşması (I)
Bakım-Onarım ve Sistem Destek Anlaşmalarındaki mevcut hizmetleri kapsamakla beraber müşteri lokasyonunda teknik eleman bulundurulmaz. Müşteri problemleri Teknik Destek Hizmetlerine telefonlarla ulaşır.Konu ile ilgili uzman görevlendirilerek problem anlaşma kapsamında giderilir.

Bilgisayar Sistem Destek + Bilgisayar Bakım Onarım Anlaşması (II)
Bakım-Onarım ve Sistem Destek Anlaşmalarındaki mevcut hizmetleri kapsamakla beraber firmamız tarafından görevlendirilen bir teknik uzman müşterinin ihtiyaç duyduğu gün sayısı kadar bir zaman diliminde müşteri lokasyonunda bekletilir.Bu şekilde oluşacak problemlerde ilk müdahale teknik uzman tarafından yapılır. Teknik uzmanın çözemediği problemlerde firmamızın yetkili uzmanları anlaşma kapsamında müdahale ederler.

Outsourcing Bilgisayar Bakım Anlaşması
Müşterinin isteği üzerine belirtilen sayı ve seviyede uzman personel firmamız tarafından müşteri lokasyonunda sistem destek hizmetleri vermek üzere görevlendirilir. Bu personelin çözemediği problemler firmamızın diğer uzmanlar tarafından ücreti karşılığında çözümlenir. Outsourcing personelinin tüm sorumluluğu müşteriye aittir.

Uzak Destek Anlaşması
Müşteri lokasyonuna gitmeden, ilk müdahalenin internet veya kiralık hatlar üzerinden uzman personelimiz tarafından remote control yazılımları ile yapılmasıdır. Böylece zamandan ve masrafdan tasarruf edilerek bir cok arıza çözülebilmektedir.Bu anlaşma tek başına yapılabileceği gibi diğer anlaşma türlerinede dahil edilebilmektedir.

Yıllık Web Güncelleme
Web sitelerini sık güncelleme ihtiyacı duyan müşterilerimiz için düşünülmüş bir anlaşma türüdür. Müşteri bir yıl boyunca web sitesi için sınırsız sayıda güncelleme talep edebilmektedir.Gerekli tüm güncellemeler anlaşma kapsamında ücretsiz olarak yapılır.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.