Yedekleme Çözümlerimiz

Pek çok işletme ya yedeklemeye gereken önemi vermeyip yedekleme almaz ya düzensiz aralıklarla bu işlemi yapar ya da yeterince güvenli bir sisteme sahip olmadığı için veri kaybı yaşar. Atakent Bilişim yedekleme konusunda profesyonel çözümler üreterek düzenli raporlama yapar, herhangi bir sorunda anında haberimiz olur ve soruna acil müdahale ederek veri güvenliğinizi sağlar.

Verilerin herhangi bir kayıp yaşanmadan ve istenilen zamanda ulaşılabilir olması yedekleme sistemiyle alakalıdır. Yedekleme yapısının, birden fazla sunucunun eş zamanlı yedekleme işlemi yapabilmesi işletim sistemlerinin kayıt dosyalarını tam ve eş zamanlı yedeklenmesi ve işletim sistemleri üzerinde çalışan veri tabanı uygulamalarının yedeklerini sistem kapatılmadan alabilmesi gerekmektedir.

Atakent Bilişim olarak veri yedekleme işlemleri için firmanızda gerekli analizleri yapıp, sürecin sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için işletmelere en uygun planı sunarak (dat, dlt, Lto, Library, D2d ile) firmalara özel hizmetler sunuyoruz. hizmet vermekteyiz.

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.